The Art of Rock

The Art of Rock to połączenie muzyki i obrazu. Młodzi artyści z regionu łódzkiego, zaprezentują fotografie i prezentacje multimedialne. Na scenie klubu wystąpi zespół VernissagE co w całości stworzy widowisko o dużym potencjale muzyczno-wizualnym. Zapraszamy 22.06.2018r godz. 20.00

The Art:
Aleksandra Brzozowska
Aleksandra Kmita
Aleksandra Malinowska
Alicja Domańska
Bolesław Sysio
Cezary Balcerzak
Hania Tarasiewicz
Karolina Kozieł
Marianna Vinci
Mateusz Masierowski
Natalia Wójcik
Zuzia Gołdyn
Zuzia Sibińska

„The Art of Rock” to wydarzenie mające na celu promocję młodych ludzi pasjonujących się fotografią. Idea połączenia obrazu i muzyki to pomysł Witolda Rajczaka, basisty z zespołu VernissagE. Do udziału w wystawie zaproszeni zostali młodzi artyści, którzy przez fotografię próbują wyrazić emocje, własny sposób widzenia świata, dać upust poszukiwaniom wypowiedzi artystycznej. W wydarzeniu swoje prace zaprezentuje trzynaścioro fotografów, różniących się sposobem patrzenia, wrażliwością rejestracji zjawisk i interpretacją rzeczywistości.
Podczas „The Art of Rock” zobaczymy naprawdę sporo dobrych realizacji, ciekawych pomysłów, które mogą inspirować odbiorcę. W połączeniu z muzyką wykonywaną na żywo, efekt przekazu artystycznego powinien być wyeksponowany i zapamiętany.

 

0 comments on “The Art of RockAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *